PODROBNOSTI TÁBORA

Co sebou nabalit?

Spacák, karimatka hygiena, ručník, baterka a náhradní baterie, pevná i lehká obuv, oblečení na léto, repelent, tepláková souprava na chladnější počasí, batůžek k cestování, informace o zdravotním omezení hlavně co nesmí konzumovat. Láhev na pitný režim, pláštěnka. Kontakt na rodiče při předávání dětí. Prosíme více o tmavé oblečení. Kapesné.

Vlastní zbraň air soft je výhoda a k tomu Bio Kuličky ideál, a brýle k tomu určené. V případě zapůjčíme zdarma.

  • Potvrzení o bezinfekčnosti
  • Potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte (Platnost 2 roky, dokument po táboře nevracíme! Máme povinnost archivace 6 měsíců - pokud potřebujete originál na jinou akci, přivezte nám úředně ověřenou kopii, kterou si necháme; případně prostou kopii a originál k nahlédnutí).
  • Kartička zdravotní pojišťovny - nejlépe kopie


Akce se koná na adrese:

Draháňské údolí ev. č. 405, 250 66 Zdiby - Brnky, Česko

Přesné informace Vám zašleme po uzavírce 8.8. 2022

Co na tábor (ne)patří:

Mobilní telefony nezakazujeme, ale nedoporučujeme zvláště u malých dětí. Tábor není vybaven místem pro uložení elektroniky dětí ani místem k tomuto účelu obvyklým. Telefony nehlídáme a nenabíjíme. Rozhodnete-li se dítěti přibalit elektroniku, značkové oblečení a drahé šperky, nezodpovídáme za případné ztráty a poškození. MINI NINJA 8 2022 | Všechna práva vyhrazena HSCP oficiál web www.hscp.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!